Låt oss presentera en av våra anställda, Pontus.

pontus

Detta är Pontus, en ny älskad familjemedlem som kommer att gästspela i Skorpans verksamhet som maskot. Han kommer att följa med våra barn på utflykter i skog och mark samt vara en ambassadör för hästen. Visst är han söt?
Vi kommer att ha ett informationsmöte för föräldrar som är intresserade av vår kommande verksamhet som är tänkt att starta i Augusti, så håll utkik😊 har du inte hunnit skicka en intresseanmälan till vår verksamhet än? Skicka den till vår mail skorpansforskola@hotmail.com.
Ha en trevlig måndag så höra vi inom kort.

Annons

Kommentera

Fyll i dina uppgifter nedan eller klicka på en ikon för att logga in:

WordPress.com-logga

Du kommenterar med ditt WordPress.com-konto. Logga ut /  Ändra )

Twitter-bild

Du kommenterar med ditt Twitter-konto. Logga ut /  Ändra )

Facebook-foto

Du kommenterar med ditt Facebook-konto. Logga ut /  Ändra )

Ansluter till %s